Menukaart telt niet bij discussie over McDonald’s in Deventer binnenstad

  • Michiel Herweijer

Press/Media: Expert CommentPopular

Description

 Dat McDonald’s fastfood verkoopt, is geen argument om de mogelijke komst van de keten in de Deventer binnenstad tegen te houden. Dat stelt het college van B en W nu McDonald’s de tanden heeft gezet in het pand dat boekhandel Praamstra verlaat. ‘Het college gaat niet over de menukaart van een horecabedrijf.’

De bevoegdheid om af te wijken van het bestemmingsplan ligt op het bordje van het college; er is geen besluit van de gemeenteraad nodig. Het bestemmingsplan weegt zwaarder dan de visie voor het gebied, reageert hoogleraar bestuursrecht Michiel Herweijer.

Period5-May-2021

Media contributions

1

Media contributions

  • TitleMenukaart telt niet bij discussie over McDonald’s in Deventer binnenstad
    Media name/outletAlgemeen Dagblad
    Country/TerritoryNetherlands
    Date05/05/2021
    DescriptionDe bevoegdheid om af te wijken van het bestemmingsplan ligt op het bordje van het college; er is geen besluit van de gemeenteraad nodig. Het bestemmingsplan weegt zwaarder dan de visie voor het gebied, reageert hoogleraar bestuursrecht Michiel Herweijer.
    Producer/AuthorMartijn Ubels
    URLhttps://www.ad.nl/deventer/br-menukaart-telt-niet-bij-discussie-over-mcdonalds-in-deventer-binnenstad~add0ab5d/
    PersonsMichiel Herweijer