Groningse akkerbouwer realiseert halvering middelengebruik in vijf jaar tijd

Pers / media: Expert CommentPopular

Description

Het is akkerbouwer Peter Harry Mulder in het Groningse Muntendam gelukt om de milieubelasting op zijn bedrijf behoorlijk terug te dringen. Hij gebruikte in 2021 voor 4,38 kilo werkzame stof per hectare aan gewasbeschermingsmiddelen. Ten opzichte van het gebruik in 2016 betekent dat op zijn bedrijf een reductie van meer dan 50 procent.

Periode7-okt.-2022

Media-aandacht

1

Media-aandacht

  • TitelGroningse akkerbouwer realiseert halvering middelengebruik in vijf jaar tijd
    Mate van erkenningNational
    Media naam/outletNieuwe Oogst
    MediatypeWeb
    Land/RegioNetherlands
    Release datum07/10/2022
    BeschrijvingHet is akkerbouwer Peter Harry Mulder in het Groningse Muntendam gelukt om de milieubelasting op zijn bedrijf behoorlijk terug te dringen. Hij gebruikte in 2021 voor 4,38 kilo werkzame stof per hectare aan gewasbeschermingsmiddelen. Ten opzichte van het gebruik in 2016 betekent dat op zijn bedrijf een reductie van meer dan 50 procent.
    Producent / auteurHaijo Dodde
    URLhttps://www.nieuweoogst.nl/nieuws/2022/10/07/groningse-akkerbouwer-realiseert-halvering-middelengebruik-in-vijf-jaar-tijd
    PersonenRaymond Klaassen