Topological shooting of solutions for Fickian diffusion into core-shell geometry

T.G. De Jong, A.E. Sterk

OnderzoeksoutputAcademicpeer review

Originele taal-2English
TitelNonlinear Dynamics of Discrete and Continuous Systems
RedacteurenAndrei K. Abramian, Igor V. Andrianov, Valery A. Gaiko
UitgeverijSpringer International Publishing
Pagina's103-116
Aantal pagina's14
ISBN van elektronische versie978-3-030-53006-8
ISBN van geprinte versie978-3-030-53005-1
DOI's
StatusPublished - 2020

Publicatie series

Naam Advanced Structured Materials
UitgeverijSpringer
Volume139
ISSN van geprinte versie1869-8433

Citeer dit